• image

Sunucu Hizmetleri

Kurumlara özel profesyonel server kurulumu işlemini daha önce duydunuz mu? MAYGENCY AŞ vermiş olduğu server kurulumu hizmeti ile bu alanda yenilikçi teknolojiler ile çok daha kaliteli hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz, şirketinizin tüm sunucu yapılanması, sunucu satışı, aylık ve yıllık bakım hizmetleri ile çok iyi konuma gelmiştir. Aylık ve yıllık bakım hizmeti verdiğimiz firmaların dijital ortamda çok daha sağlıklı ve işlevsel gelişmeler kaydedebildiğini gördükten sonra bu alana daha fazla yatırım yapmamız gerektiği kanaatine vardık. İşte bu aşamadan sonra kurumsal firmalara özel profesyonel server kurulumu işlemlerinde birbirinden yetkin ve bilgili personelleri bünyemize kattık.


Günümüz işletmelerin ve şirketlerin en çok önem verdikleri ürünlerden bir tanesi sunucularıdır. Sunucularına bu denli önem veren şirketlerin ise düzenli aylık ve yıllık bakımlarının yapılması, şirkete yeni alınmış olan sunucuların kurulması gerekmektedir. Şirketiniz ister 1 bilgisayardan oluşsun ister 10 bilgisayar isterseniz yüzlerce bilgisayardan oluşan bir bilgisayar şirketiniz olsun. Kurumsal çalışanlarınızın tamamının kullandığı bilgisayarların düzenli bir şekilde aylık, yıllık ve düzenli bakımlarını gerçekleştirebiliriz.


Şirket içi çalışanların gerçekleştirmiş oldukları çalışmaların saklandığı sunucuların ise düzenli kontrole, korunmaya, dijital dünyadan izole edilmeye ve bilgilerin güvenliğine ihtiyacı vardır. Eğer bu kıstasları karşılayabilecek personele sahip değilseniz Şirketimiz her zaman sizlerin yanında olacaktır. Sürekli yenilenen verilerin hem sunucu içerisine aktarılması hem bu bilgilerin düzenli bir şekilde barınması hem de sunucuların dijital dünyadan izole edilerek dış tehditlerden korunması gerekmektedir. Şirketimiz ile şirketiniz arasında gerçekleşecek olan kurumsal bakım anlaşması vasıtası ile tüm bu hizmetleri gerçekleştirebiliriz.


Aylık Sunucu Bakım Anlaşmaları

MYAGENCY AŞ yıllar boyu geleneklerine sadık olmuş ve aynı zamanda gelecek teknolojileri her zaman yakından takip etmiştir. Bu sayede sunucu masraflarından kurtulmuş olursunuz. Ayrıca işletmelerin yüzde sekseni sunuculara yapılan gereksiz masraflardan ötürü şikâyetçidir. Masraflardan en kolay kurtulmanın yanı ise her zaman çok daha hızlı ve istikrarlı bakım şirketleri ile çalışmaktır. Şirketimiz 2019 yılından bu yana vermiş olduğu hizmetlerden kendisini geliştirmeyen ve hantal yapılardan kurtulmuş çok daha hızlı ve sorun çözme odaklı yapıya gelmiştir. Yeni verilerin sisteme aktarılması, aktarılan verilerin korunması ve sunucuların tüm dijital dünyadan izole edilmesine olanak sağlamıştır.


Şirketinizin ihtiyaç duyduğu server potansiyeli ne ise ona göre projelendirme ve detaylandırma yapabiliriz. Server ürünlerinde ihtiyacınıza karşı en iyi fiyat ve en kaliteli hizmet politikamız ile hizmet verebiliriz. Giriş seviyesinde olan Workgroup sunuculardan Cluster, Rack çözümlemelerine kadar en yüksek erişilebilir destek hizmetlerini verebiliriz. Uygulamalar ve destek hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.


Şirketinizin sunucudan yana olan ihtiyacı ne ise (Donanım ve Yazılım, Active Directory, File Server, Web, DNS, FTP, MAIL, NAS, SAN ve sunucu kurulumları ve konfigürasyonları) ona göre projelendirme ve detaylandırma yapabilir ve sizin için en kaliteli ve doygun hizmeti verebiliriz.


Pek çok sunucu üzerinde LİNUX sistemleri kuruluyor olsa da şirketlerin ihtiyacı Windows olabiliyor. Bu durum içinde yetkinliği tam, bilgisi ve güler yüzü ile müşterilerimize karşı tam anlamlı hizmet verebilecek ekiplerle çalışmaktayız.


Sunucularınızın sadece kurulumu değil aynı zamanda aylık ve yıllık olarak bakımlarını gerçekleştirebiliriz. Yüksek verimlilik sağlayabilecek sunucular dahi zamanla şişmelerden dolayı yavaşlayabilir, gecikmeler yaşatabilir. Eğer bu durumlardan dolayı aksaklık yaşamak istemiyorsanız hemen hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçin. Şirketinizin dijital dünyada varlığını korumalıyız ve daha sağlıklı çalışan sunuculara sahip olmasını sağlamalıyız.